Ohlasy čtenářů

Chcete-li se podělit o své zkušenosti se studiem Kurzu zázraků, hledáte-li kontakty na jiné studenty nebo skupiny, nebo máte-li otázky či komentáře, můžete je sdílet na této stránce.

Přidat příspěvek


Ahoj všem, knížku studuji pomalu druhým rokem a je to něco nádherného. Budu ráda když poznám spřízněné duše na toto téma. Kontak na mne: drapovajana@seznam.cz

Reagovat na příspěvek


Je to zázrak. Vlastně na to nemám slova. Čtu a studuji asi 2 měsíce,nemůžu se dočkat, až se k tomu zase dostanu. Zázrak, záchrana, vedení,...nedá se to popsat. Čtu pomalu, jak mi to na té běžné úrovni "hlava nebere", často jednu větu několikrát, pritom cítím, že na jiné úrovni to chápu..tedy ještě ne všechno:-) :-) ale když to tam někde secvakne, jsem tam a je to nádhera..Díky veliké všem, kdo se podíleli na českém vydání!

Reagovat na příspěvek


Příjemný den všem, studuji Kurz zázraků...moc ráda se seznámím se stejně zaměřenými lidmi. Pokud to máte stejně, napište mi, prosím: zuzka.h@icloud.com. Děkuji

Reagovat na příspěvek


Kurz zázraků je fascinující, protože nás učí, že jsme všichni "stejní". Komunikace se odehrává "v klidu". Proti tomuhle se ego bouří, protože všechno "naše" vnímání je založeno na rozdílech, které ego diriguje. "Skutečný nekonfliktní svět" začneme vnímat jestliže se zaměříme na vnitřní klid naší mysli, který je nám přirozený. Naučíme se nereagovat na "rozdíly a konflikty" s druhými, které ego vytváří tím, že nás neustále podvádí "tělesným vnímáním". Pravda celého vesmíru je nekonfliktní a věčná, tak jako náš skutečný život. Kurz vás naučí vážit si všech "druhých" protože jsou v Pravdě stejní.

Reagovat na příspěvek


Litujeme, tento příspěvek byl odstraněn, protože porušil pravidla pro vkládání příspěvků v této sekci.

Reagovat na příspěvek

Strana 1 z 21
starší »