Ohlasy čtenářů

Chcete-li se podělit o své zkušenosti se studiem Kurzu zázraků, hledáte-li kontakty na jiné studenty nebo skupiny, nebo máte-li otázky či komentáře, můžete je sdílet na této stránce.

Přidat příspěvek


Dobrý den. Po nadšení z myšlenek Eckharta Tolleho a Jiddu Krishnamurtiho jsem se pustil do čtení Kurzu zázraků. Každý den přečtu s úžasem jenom kousek a to několikrát, abych to přijal a pochopil a vychutnal si tu silnou radost, kterou pociťuji. Jsem relativně na začátku a pokud se najde někdo tady v Praze, kto KZ čte taky a chce si o ní promluvit, rád se nabídnu ke sdílení. Mějte se krásně.

Reagovat na příspěvek


Dobrý den, pokud by chtěl kdokoliv o Kurzu, případně o díle Eckera Tolle vyměnit pár slov, budu ráda. Email: moons@seznam.cz

Reagovat na příspěvek


Ahojte, vdaka celemu timu za velmi dobry preklad. God bless you.

Reagovat na příspěvek


Kurz zázraků. Už název někomu ladacos napoví. Není to kniha k běžnému čtení a jistě ne pro každého. Ne vše je hned každému jasné. Jak by také mohlo, v tomto světě. I když i to je možné. Nejsem výjimkou. Také mám otázky. Je to, myslím tím, že uvedené mašlenky, celý systém nepochází ze Země? Možná. Mně mění pohled na situace v běžném životě. Pokud by se našel někdo z okolí Kladna /okr. Kladno :)/, kdo by si chtěl popovídat....... ozvěte se na mail : vlada.durica@seznam.cz. Vláďa.

Reagovat na příspěvek


Litujeme, tento příspěvek byl odstraněn, protože porušil pravidla pro vkládání příspěvků v této sekci.

Reagovat na příspěvek

Strana 1 z 13
starší »