Ohlasy čtenářů

Chcete-li se podělit o své zkušenosti se studiem Kurzu zázraků, hledáte-li kontakty na jiné studenty nebo skupiny, nebo máte-li otázky či komentáře, můžete je sdílet na této stránce.

Přidat příspěvek


Ahojte priatelia! S vďačnosťou som prijal dnešnú 181 lekciu Kurzu a následnú synchronicitu - cez staršie video s Jaroslavom, Tomášom a Karlom som sa dostal na stránku a ohlasy čitateľov... Skvelý pocit... Ja som to zobral "hopem" - v marci som za tri týždne prečítal všetky knihy Kurzu a pustil som sa do Praktických cvičení... Knihy sa nedajú čítať ako "romány" (odpoveď pre tých čo písali že to je náročné čítanie). Oči mi brali vety a myseľ to čo potrebovala... Robil som si vypisky z toho čo ma oslovilo a priebežne sa k tomu vraciam, opakujem ... Teším sa na prípadnú výmenu skúseností a zdieľanie pretože "Verím svojim bratom, ktorí sú so mnou jedno" (181, dnešná moja lekcia :) Srdečne - Ján kristalian8@gmail.com

Reagovat na příspěvek


Věty z Kurzu zázraků jsou jako modlitby, které dělají zásadní změny uvnitř člověka a současně i ve světě. Jsem velmi vděčná, že mám k dispozici český překlad.

Reagovat na příspěvek


Dobrý den. Po nadšení z myšlenek Eckharta Tolleho a Jiddu Krishnamurtiho jsem se pustil do čtení Kurzu zázraků. Každý den přečtu s úžasem jenom kousek a to několikrát, abych to přijal a pochopil a vychutnal si tu silnou radost, kterou pociťuji. Jsem relativně na začátku a pokud se najde někdo tady v Praze, kto KZ čte taky a chce si o ní promluvit, rád se nabídnu ke sdílení. Mějte se krásně.

Reagovat na příspěvek


Ahoj Milane :) Studuji Kurz již leta jsem pražská a chystám se založit českou skupinku na FB právě kvůli sdílení, rozhovorům, pohledům a společné Cestě :) Pokud bys měl zájem ozvi se mi , bude mi potěšením tě přizvat...Chviličku mi to ještě bude trvat, ale pracuji na tom :) Ahoj Lenka

Reagovat na příspěvek


karel180972@seznam.cz

Reagovat na příspěvek

Strana 1 z 11
starší »