Ohlasy čtenářů

Chcete-li se podělit o své zkušenosti se studiem Kurzu zázraků, hledáte-li kontakty na jiné studenty nebo skupiny, nebo máte-li otázky či komentáře, můžete je sdílet na této stránce.

Přidat příspěvek


jsem velkým vyznavačem a učitelem kurzu zázraků, kdokoli můžete zavolat 737 500 533, velmi ráda Vám se vším porádím a vysvětlím.

Reagovat na příspěvek


Dobrý den, pokud by chtěl kdokoliv o Kurzu, případně o díle Eckera Tolle vyměnit pár slov, budu ráda. Email: moons@seznam.cz

Reagovat na příspěvek


Ahojte, vdaka celemu timu za velmi dobry preklad. God bless you.

Reagovat na příspěvek


Kurz zázraků. Už název někomu ladacos napoví. Není to kniha k běžnému čtení a jistě ne pro každého. Ne vše je hned každému jasné. Jak by také mohlo, v tomto světě. I když i to je možné. Nejsem výjimkou. Také mám otázky. Je to, myslím tím, že uvedené mašlenky, celý systém nepochází ze Země? Možná. Mně mění pohled na situace v běžném životě. Pokud by se našel někdo z okolí Kladna /okr. Kladno :)/, kdo by si chtěl popovídat....... ozvěte se na mail : vlada.durica@seznam.cz. Vláďa.

Reagovat na příspěvek


Dobrý den,jsem z Č.Budějovic,a také jezdím do Prahy,pokud někdo studujete Kurz a jste z jižních čech nebo z Prahy,tak se prosím ozvěte na mail: jirka.jaros27@seznam.cz,FB: jiří jaroš svoboda

Reagovat na příspěvek

Strana 1 z 9
starší »